← Zpět na hlavní stranu

PRODEJ rodinného domu, Velké Heraltice, Tábor

https://youtube.com/watch?v=w4O968v-37w%3Fautoplay%3D0%26mute%3D0%26controls%3D1%26origin%3Dhttps%253A%252F%252Fwww.david-kondelka.cz%26playsinline%3D1%26showinfo%3D0%26rel%3D0%26iv_load_policy%3D3%26modestbranding%3D1%26enablejsapi%3D1%26widgetid%3D71

Odkaz na nabídku

Exkluzivně v BIDLI vám nabízím prodej domu, který byl zrekonstruován před cca 7 lety, v malebné části Tábor ve Velkých Heralticích. Tento dům kombinuje prostornost s funkcionalitou díky dispozicím 4+kk a 1+1, které mají obě samostatné vstupy.

V hlavní části domu (4+kk) Vás čekají 3 samostatné pokoje, úžasná koupelna s vanou, sprchovým koutem a saunou, doplněná o moderní kuchyň s vestavěnými spotřebiči. Kuchyňská část je moderně propojena s obývacím pokojem.

Oddělená část 1+1 nabízí samostatné sociální zařízení s WC a sprchovým koutem, což zajišťuje maximální komfort a soukromí. Tato část domu může sloužit např. jako bydlení pro seniora, osamostatňujícího se teenagera, k pronájmu, nebo třeba jako kancelář.

Součástí prodeje je rovněž veškerý vestavěný nábytek, který byl vyroben na míru truhlářem.

Dům je postaven s důrazem na kvalitu a dlouhou životnost, což potvrzují mj. ošetřené trámy na půdě. Tato půda také nabízí možnost dalšího využití v budoucnu. Dům celopodsklepený a střecha je vyrobena z kvalitního plechu.

Co se týče vytápění, dům je vybaven tepelným čerpadlem, které zajišťuje vytápění jak interiéru, tak venkovního bazénu.

Voda je z vlastního vrtu, kanalizace obecní.

K domu patří také prostorná zahrada, kde najdete menší budovu. Tento prostor může sloužit jako sklad, ale také jako útulné místo pro posezení s rodinou a přáteli. A pro všechny, kteří hledají bezpečné parkování, dům nabízí 2 garáže a dalších nejméně 6 parkovacích míst před domem.

Nenechte si ujít tuto výjimečnou příležitost vlastnit dům v oblíbené lokalitě. Pro více informací mě kontaktujte. Těším se na vás na prohlídce.

David Kondělka

← Zpět na hlavní stranu